Новини
Україна
Економіка

Підвищення тарифів на водопостачання (ВІДЕО)

За холодне водопостачання та водовідведення українцям необхідно буде сплачувати 30,384 грн за 1 м куб.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), ухвалила рішення про підвищення тарифів на централізоване холодне водопостачання та водовідведення для 45 водоканалів.

У «Київводоканалі» зазначають, що на зростання тарифів також вплинуло підписання Президентом закону України «Про внесення змін до податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень», яке призводить до збільшення витрат на податки та збори.

Також Національна комісія додала, що витрати на середньостатистичну сім’ю із трьох осіб зростуть майже на 33 грн. Сьогодні тариф для населення на централізоване холодне водопостачання в Києві становить понад 13 грн/кубометр, а водовідведення – більш як 12 грн/кубометр.

Раніше повідомлялося, що у 2022 році тарифи на опалення збільшаться на 16%, на газ до 7%, а гаряча вода, опалення та електроенергія при цьому подорожчають на 10%.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.