Новини
Україна
Головні новини

Підсумки дня з ІА "Погляд" за вівторок, 18 січня (ВІДЕО)

Головні новини за сьогодні.

Інформаційна агенція "Погляд" підготувала підбірку найважливіших подій вівторка, 18 січня.

Голова МЗС Німеччини провела переговори в Москві

У Москві відбулася зустріч глав Міністерств  закордонних справ Російської Федерації  та Німеччини. Анналена Бербок провела переговори зі своїм російським колегою Сергієм Лавровим щодо гарантій безпеки.

У Європарламенті обрали нового президента

Президентом Європейського парламенту обрано 43-річну представницю Мальти Роберту Мецолу.  Вона стала першою за 20 років жінкою на посаді президента Європейського парламенту.

Нурсултан Назарбаєв виступив зі зверненням до народу

Колишній президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв вперше з початку протестів у країні виступив зі зверненням до народу. За його словами, метою протестів в Казахстані було руйнування цілісності країни та підвалин держави.

МОЗ опублікувало список симптомів штаму "Омікрон"

Міністерство охорони здоров'я опублікувало симптоми нового штаму коронавірусу. Серед них — нежить, головний біль, втома, чхання та біль у горлі. Водночас може бути кашель, лихоманка, втрата нюху і смаку.

Українці почали отримувати по дві платіжки за газ

У січні українцям почали за газ надходити ще одні платіжки — за абонентську плату. Відтак, граничний розмір абонентської плати підвищуватиметься пропорційно до збільшення прожиткового мінімуму.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube