Надзвичайні новини
Кримінальні новини
Київ

Підробні права та техпаспорти: СБУ викрила підпільний сервісний центр в Києві (ВІДЕО)

Служба Безпеки України викрила підпільний сервісний центр, який підробляв права та техпаспорти.

Фейкові техпаспорти зловмисники виробляли, переважно, на викрадені чи нерозмитнені автомобілі імпортного виробництва.

При цьому за посвідченнями водія зверталися ті, хто був тимчасово позбавлений прав за водіння у нетверезому стані або в стані наркотичного сп'яніння.

За даними слідства, "бізнес" налагоди 3 жителя Києва. Підпільний центр працював вдома протягом кількох років. А "клієнтів" шукали з особистих контактів у кримінальних колах. Коштували підробки 800 доларів.

Використовуючи особисті зв'язки в сервісних центрах МВС, ділки мали можливість отримувати інформацію про зареєстровані транспортні засоби, їх ідентифікуючі ознаки та реальних власників.

Це дозволило їм робити фейкові техпаспорти на авто "з історією" або не розмитнені.

Для виготовлення прав зловмисники діяли за простою схемою: у базі даних знаходили законослухняного водія, який має схожі з порушником дані, і друкували "право водія" вже з новим фото. Таким чином, порушник міг безперешкодно пересуватися, незважаючи на заборону водіння.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.