Новини
Головні новини
Суспільство
Політика

Підписано закон щодо виходу України з договору між державами – членами СНД


Президент Зеленський підписав закон № 995-ІХ, ухвалений парламентом  5 листопада.

Фото з Фейсбук-сторінки Володимира Зеленського

Як повідомляє офіційний сайт президента України, Володимир Зеленський підписав Закон «Про вихід із Договору про проведення узгодженої монопольної політики» 23 листопада. Цей документ був прийнятий парламентом 5 листопада.

«Згідно з документом, Україна виходить із Договору про проведення узгодженої антимонопольної політики, підписаного на засіданні Ради глав урядів держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав у Москві 25 січня 2000 року та ратифікованого Верховною Радою України із застереженнями законом від 16 січня 2003 року № 449-ІV», - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що у цьому Договорі містяться механізми обміну інформацією, і через це є ризик отримання державами – членами СНД відомостей, які можуть бути використані для здійснення торговельно-економічного тиску на Україну.

«Вихід із Договору захистить національні економічні інтереси України, усуваючи механізм, який зумовлює міждержавний обмін інформацією з економічних питань», зазначається на офіційному сайті президента України.

Як повідомляв «Погляд»,   Володимир Зеленський одужав від COVID-19.