Підпільний гральний салон на Васильківщині працював через «чорний вхід»
Боротьба з незаконними гральними закладами на Київщині триває вже не один місяць. Велику допомогу у цьому правоохоронцям надають небайдужі мешканці, які повідомляють про діяльність таких салонів. Так, лише у лютому було викрито 14 підпільних гральних закладів на Київщині, останній з яких «прикрили» на Васильківщині.
![Підпільний гральний салон на Васильківщині працював через «чорний вхід»](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87280444_2807432635978557_7711142488911642624_o.jpg)
У с. Саливонки днями було вкотре ліквідовано гральний заклад, який незаконно відновив свою діяльність. Але цього разу потрапити до нього можна було лише через «чорний вхід». Таким чином створювалась ілюзія його нефункціонування.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87320167_2807433405978480_8536426287403630592_o.jpg)
У салоні слідчо-оперативна група Васильківського відділу поліції провела обшук, під час якого виявила та вилучила монітори, системні блоки, різне комп’ютерне обладнання.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87330536_2807432622645225_4628711672515657728_o.jpg)
Усього в лютому на території Київської області було вилучено 132 одиниці грального обладнання.
За інформацією поліції Київської області та поліції Васильківщини.