Новини
Новини Київської області
Суспільство

Під Києвом утеплюють та ремонтують школу, яка збудована більше ста років тому


У селі Жоравка Бориспільського району завершується термомодернізація навчально-виховного комплексу. Вартість робіт складатиме 9,2 млн гривень.

Про це інформує КОДА.

Школу, що побудована у 1903 році реконструюють у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Буде проведена заміна вікон і покриття даху, утеплення фасадів і горища, а також перекриття підвалу. Завершити роботи планують у серпні цього року.

«Жоравська школа має давню історію і була зведена ще в 1903 році. Кілька років тому освітній заклад переформатували в НВК і додали до його складу ще ясла й дитсадок. Зрозуміло, що за такий тривалий час експлуатації будівля вимагала ремонтних робіт. Зараз ми проводимо термомодернізацію приміщень. Завдяки цьому комфортнішими умовами для навчання забезпечимо 124 учнів і 30 дошкільнят».

очільник Київської ОДА Василь Володін.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що у Білій Церкві повністю реконструюють стадіон школи-інтернату.

Ми розповідали також, що в Яготині діти вчитимуться в утепленому закладі.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.