Під Києвом стажер-шахрай за привласнення коштів отримав підозру
У смт Калинівка 37-річний місцевий житель під час стажування торговим представником поклав собі до кишені 16 тис. грн. І це далеко не перша його афера.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/0998878778877-620x330-1.png)
Виявляється, підозрюваний чоловік вже мав проблеми із законом та був обвинувачений за привласненні майна шляхом зловживання службовим становищем. Правоохоронці довели його причетність до 11 епізодів шахрайства, повідомляють у Васильківському відділ поліції.
За останню свою аферу – привласнення 16 тисяч гривень одного з товариств з обмеженою відповідальністю наприкінці 2019 року – чоловік отримав підозру від поліцейських Васильківщини за ч. 2 ст. 190 (Шахрайство) КК України. На даний час вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
Зауважимо, що максимальне покарання, яке загрожує підозрюваному, – позбавлення волі на строк до 3 років.
«Погляд» повсякчас інформує громадськість про подібні кримінальні злочини. Так, нещодавно у Борисполі викрили інтернет-шахрайку, яка ошукала людей на понад 100 тис. грн.
Ми також розповідали, що Нацбанк почне навчати українців протидіяти платіжному шахрайству, аби не стати жертвою аферистів.
Фото - ілюстративне з відкритих інтернет-джерел