Під час бійки у Глевасі у хід пішов ніж
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/0613_Glevaha_ponozhovshhyna_obriz.jpg)
На Васильківщині двоє неповнолітніх були поранені під час інциденту. Один з них госпіталізований
У барі міста Глевахи Васильківського району стався конфлікт між молодиками, який потім переріс у бійку, та ще й з поножовщиною. Двом підліткам було нанесено ножові поранення, одного з них було госпіталізовано до лікарні. Як відомо, поліція ножі під час таких інцидентів кваліфікує як холодну зброю.
Що стало причиною конфлікту – невідомо. З місця події нападники втекли, зауважує «Київ оперативний». Можливо, переглянувши відео, хтось їх упізнає.
Та поки що користувачі мережі Фейсбук, які переглянули відео, не повідомляють, що хтось їм видався знайомим. Найбільше ж у коментарях здивованих запитань – що робили підлітки в барі?