Новини
Україна
Суспільство

Петро Порошенко: в європейське майбутнє України вірю!

19.05.2019 Косянчук Інна 0

В останній день каденції Президент Петро Порошенко записав відеозвернення до українців.

У відеозверненні,  опублікованому на офіційній сторінці у Facebook, Президент України Петро Порошенко в останній день своєї каденції зауважив, що зміна влади  – ознака нашої приналежності до європейської цивілізації, і підкреслив, що демократію ми зберегли навіть в умовах російської агресії .


"Стратегічна мета, яку я проголосив під час передвиборчої кампанії, залишається в силі – до 2023 подати заявку на членство в ЄС та отримати План дій щодо членства в НАТО. Лише це гарантує незалежність країни та безпеку кожного. Вірю в успіх нашої країни та її європейське майбутнє. Хотів би подякувати великому українському народу за велику честь працювати протягом п’яти років на чолі великої країни. Країни, яка вразила увесь світ силою національного духу, вразила гідністю, вразила стійкістю та свободолюбством".

Також Петро Порошенко зауважив: «Володимиру Зеленському бажаю успішного президентства. Ще місяць тому ми були затятими опонентами на виборах. Але вже завтра він буде Президентом моєї країни, яку люблю і в чиє європейське майбутнє вірю. Тож хай Господь Україну береже, а її новому очільнику – допомагає в роботі".

Фото з відкритих інтернет-русурсів