#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Технології

Перший мільйон: додаток «Дія» користується популярністю серед українців

11.02.2020 Надiя Проценко 0

6 лютого в Україні запустили офіційний мобільний додаток «Дія», за допомогою якого кожен зможе вільно користуватися цифровим водійським посвідченням та свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу. за кілька днів додаток став настільки популярним, що випередив такі додатки як Tik Tok, Telegram, YouTube, Viber, Instagram, Facebook та WhatsApp.

Перший мільйон: додаток «Дія» користується популярністю серед українців

Зокрема, Станом на 15.00 10 лютого додаток завантажили 1 111 782 унікальних користувачів (ті, хто завантажили «Дію» без проходження авторизації); 919 624 авторизованих користувачів (ті, хто авторизувалися через банки). Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Міністерства цифрової трансформації України.

Тож тепер власники смартфонів, встановивши «Дію», можуть пред’являти електронне водійське посвідчення для підтвердження особистості не лише за вимогою патрульних, наприклад, а й при посадці на потяги Укрзалізниці та при реєстрації на внутрішні авіарейси.