Першу в Україні фабрику-кухні для школярів у Бучі зведуть всього за п'ять місяців
![Першу в Україні фабрику-кухні для школярів у Бучі зведуть всього за п'ять місяців Першу в Україні фабрику-кухні для школярів у Бучі зведуть всього за п'ять місяців - зображення](/storage/resized/lg/news/98ed8e49-4da8-4534-a750-e87a6a42f6c1/14_fabrika.jpg)
Першу в Україні фабрику-кухні для школярів Бучанської, Немішаєвської та Бородянської громад мають завершити цьогоріч, до початку навчального року. Таким чином, здійснити задумане планують лише за п'ять місяців.
Такі плани, як зазначають у пресслужбі Бучанської міської ради, озвучили під час урочистого старту проєкту.
Нагадаємо, днями в Бучі стартувало будівництво першої в Україні фабрики-кухні, яка готуватиме обіди для усіх навчальних закладів трьох громад – Бучанської, Немішаївської та Бородянської. У перспективі тут щодня готуватимуть більше 10 тисяч порцій гарячих обідів для дітей.
Профінансував проєкт американський меценат Говард Баффет.
Згодом ще одну таку фабрику планують збудувати в Харківській області — теж за сприяння пана Говарда.
![Першу в Україні фабрику-кухні для школярів у Бучі зведуть всього за п'ять місяців Першу в Україні фабрику-кухні для школярів у Бучі зведуть всього за п'ять місяців - зображення](/storage/resized/lg/news/98ed8e49-4da8-4534-a750-e87a6a42f6c1/14_fabrika2.jpg)
Як писав "Погляд", фабрика-кухня забезпечуватиме 31 школу Бучанської, Немішаївської та Бородянської громад. Також раніше повідомлялося, що підприємство зможе годувати тимчасово переміщених осіб і місцевих жителів. Тоді йшлося про те, що очікується, що фабрика-кухня в Бучі запрацює 1 вересня 2023 року. Зазначається, що надалі мережа фабрик-кухонь може бути поширена на інші регіони.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.