Перша неформальна зустріч редакції TEXTY з читачами
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/obkl-Zustrich-1.jpg)
Редакція інтернет-видання під час першої неформальної зустрічі з читачами поділилась своїми кредо та познайомила з особливостями організації роботи свого медіа-проекту: "Писати про те, про що інші не пишуть, не писати про трендові передруки".
Місія "Текстів" давати більш широкий ракурс і несподівані ідеі. Як відбувається підготовка глибоких текстів і якісних візуалізацій та інші залаштунки роботи редакції Тexty.org.ua дізнались гості події 7 червня в затишному доврику Pizza Veterano .
Більшість грантів "Texty" отримують не на журналістику а на відкриття даних державним установам. Тож на сайті є і серія проектів лише по відкритих даних і журналістські проекти.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/111-5.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/111-4.jpg)
Для редакції "Текстів" читацька підтримка, зокрема і фінансова через донейти дають емоційний заряд.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/111-2.jpg)
В партнерстві здійснювались пілотні проекти з містами, зокрема, з Івано-Франківською міскрадою. Це перший випадок в Україні, коли ЦНАП регіонального рівня відкрив дані.
Інфографіка - як спосіб впорядкування даних Інфографіка та інтерактивна візуалізація даних - є одним із напрямів роботи редакції "Текстів"
Насамперед проекти з інфографіки - як візуалізації даних виконуються на замовлення. Крім того, організатори зустрічі розповіли, що в кампанії діє внутрішня школа інформаційного дизайну. Постійне навчання - це тривалий процес, по пів року.
Під час неформальної зустрічі гостям події анонсували новий проект - інтерактивну гру-маніпулятор "Київські візерунки" про 47 мікрорайонів Києва. Вгадай мікрорайон Києва за його формою. Проект: Надя Кельм та Влад Герасименко
Унікальність контенту медіа базована на 7 принципах роботи "Текстів"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/111-1145x2000.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/111-1.jpg)
Серед питань, що жваво обговорювалося під час зустрічі: як навчальний контент з розвитку медіаграмотності для журналістів адаптувати для дітей та молоді.
Перша зустріч виявилась вдалось. Тож подібне неформальне спілкування буде продовжуватись.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/orn1.jpg)