Переяславщина: чоловік прибрав до рук 0,12 га землі водного фонду
Ділянка знаходиться на березі річки Дніпро та відноситься до Циблівської сільської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/3brFOsso.jpg)
На підставі рішення сільради громадянин оформив право власності на земельну ділянку площею 0,12 га для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель. Однак зазначена земля накладається на прибережну захисну смугу Канівського водосховища р. Дніпро і відноситься до земель водного фонду.
Далі в порушення вимог Земельного та Водного кодексів України на підставі підроблених документів громадянин відчужив землю за цивільно-правовою угодою, повідомили у Прокуратурі Київської області.
Наразі суд погодився із позицією прокуратури і визнав протиправність вибуття земель водного фонду з власності держави та постановив повернути землю державі.
Нагадаємо, "Погляд" писав, що у місті Переяслав в приміщенні колишньої в’язниці знайшли лист із минулого.