#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Кримінальні новини

Переяслав: обвинуваченого у вбивстві дитини привезуть на суд із лікарні

16.12.2020 Оксана Кириленко 0

9 грудня у підозрюваного Івана Приходька виявили коронавірус та відвезли до Переяславської ЦРЛ.

«Погляд» повідомляв, що через це суд, який мав відбутися 14 грудня, відклали на 16-те.

Поліція Київщини заявляє, що Приходька все ж доправлять у судове засідання.

«З огляду на стабільно нормальні показники температури тіла та сатурації, було прийнято рішення доставити підозрюваного на судове засідання 14 грудня. Поліцейські, одягнувши медичні захисні костюми та засоби індивідуального захисту, доставили підсудного до приміщення суду. Фігурант також був вдягнутий у необхідні засоби захисту для повного виключення можливого розповсюдження інфекції», - зазначили у поліції.

Але суд прийняв рішення про перенесення судового засідання з обрання запобіжного заходу на 16 грудня. Крім того, заборонив судовій охороні впускати підозрюваного до приміщення суду. Від участі в засіданні в онлайн-форматі сторона захисту відмовилася.   

Правоохоронці зазначили, що 16 грудня Приходька повторно доставлять до суду з врахуванням усіх необхідних вимог захисту для попередження розповсюдження коронавірусної інфекції.  

Цікавим є той факт, що саме 16 грудня для Приходька спливає термін запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Якщо у цей день суд не відбудеться, то його випустять на волю.

Нагадаємо, «Погляд» пиcав, що 31 травня 2019 року у місті Переяслав-Хмельницький 5-річний Кирило Тлявов отримав кульове поранення у голову, від якого помер через 2 дні.

У вбивстві хлопчика звинувачують двох патрульних поліцейських. Однак у цій справі не знайшли жодного доказу, який підтверджує провину поліцейських 42-річного Воло­димира Петровця та 31-річного Івана Приходька. 26 червня під час пресконференції бабуся хлопчика Олександра Тлявова заявила, що ДБР не відповідає на її запити щодо затриманих. У справі, як вважає родина, мають бути притягнуті більше людей.

Пізніше слідство встановило, що на місці злочину під час хуліганської стрільби перебувало четверо осіб. З них двоє – працівники поліції, яким раніше повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, та двоє цивільних осіб, в тому числі неповнолітній.

Зауважимо, що у травні 2020 року двоє підозрюваних у вбивстві Кирила Тлявова, Володимир Петровець та Дмитро Кривошея, вийшли на волю під заставу у 273 000 грн.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.