Перевірка слуху: благодійна акція на Вишгородщині
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/oto1.jpg)
Фахівці зі слуху щомісяця відвідуватимуть район. Після районного центру візьмуть курс на віддалені села
На невеликий час кабінет центру слуху перемістився в адміністративне приміщення Вишгорода. Співробітники Центру слуху «Звуки життя» на запрошення райради приїхали, аби безкоштовно перевірити у всіх бажаючих слух і дати практичні порати усім, хто потребує конультації.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/oto2.jpg)
Дмитро Мушта спеціаліст зі слуху, розповів журналісту «Погляду» про те, що у цей день відбувається благодійна акція з перевірки слуху у населення. «Робимо одіометрію та темпанометрію. Виявляємо патологію слуху та даємо рекомендації».
Як пояснили «Погляду» у Вишгородській райраді, надалі запланована ще низка подібних акцій. Фахівці центру слуху відвідуватимуть Вишгородщину щомісяця з благодійною метою. Розпочали з Вишгорода, а далі у програмі – віддалені села, такі, як, наприклад, Жукин, звідки не так близько до Вишгорода.
До того, ж профілактика проблем зі слухом – це краще, ніж їх лікування, коли хвороба серйозно дасть про себе знати.
Фото автора