Перемоги бориспільських спортсменів на чемпіонатах України

Пауерліфтинг, армреслінг та жим лежачи - бориспільці не пасли задніх.

Виконавчий комітет Бориспільської міської ради розповів про спортивні досягнення містян.

Пауерліфтинг

У змаганнях з пауерліфтингу спортсменки привезли до Борисполя одне срібло та два золота, а також жіноча збірна Київської області посіла III загальне командне місце.

Бориспільські переможниці:Марина Зуй — 1 місце в категорії -76 кг, Тетяна Хомяк — 1 місце в категорії -84 кг, Аніта Слободян — 2 місце в категорії - 63 серед юніорок. Тренер спортсменок - Юрій Ликов.

Армреслінг

Минулого тижня у Полтаві відбулися змагання з армспорту серед юнаків, юніорів та молоді. Команда із шести вихованців відділення армспорту Бориспільської ДЮСШ на чолі з тренером Миколою Хіценком у складі збірної Київської області боролися за медалі чемпіонату.

Чемпіоном у ваговій категорії до 60 кг серед юніорів став вихованець Бориспільської ДЮСШ — Володимир Костків. Вітаємо спортсмена та його тренера із золотою медаллю та виконанням нормативу кандидата у майстри спорту України.

Параспортсмен Олександр Пустовар став срібним призером на ліву руку та бронзовим призером змагань. Також срібний призер на праву руку і бронзовий призер на ліву руку — Іван Кравченко.

Жим лежачи

У Хмельницькому відбувся чемпіонат України з класичного жиму лежачи. Бориспілець Владислав Білоус завоював третє місце (юнаки, в/к 66 кг). Спортсмена підготував тренер відділення пауерліфтингу ДЮСШ Юрій Ликов.

Ще дві срібні медалі в змаганнях юніорів вибороли: Кирило Омельченко у категорії -93 кг. Паша Горецький у категорії -105 кг.

Вітаємо переможців.

Як повідомляв «Погляд»,українка виграла «золото» чемпіонату Європи з важкої атлетики.

«Погляд» розповідав, що тренер Бориспільської ДЮСШ виборов призове місце на чемпіонаті України з гирьового спорту.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.