Новини
Київщина-суспільство

Перелік культурних грантів в Україні


Завдяки фінансуванню Європейського Союзу House of Europe виділяє понад 0,8 мільйонів євро на негайні гранти та іншу підтримку культури та креативних індустрій України. Обсяг фінансування ЄС буде розширено, якщо криза триватиме.

Спеціалістам та організаціям з сектору культури та креативних індустрій України представляються чотири нові нові грантові програми, які підтримають їх фінансово і знаннями (https://bit.ly/3b906yE):

— Інфраструктурні гранти допоможуть вижити культурним організаціям в Україні, фінансуючи придбання обладнання для роботи на відстані, а також витрати на оренду та зарплату — до 9000 євро на кожну організацію.
https://bit.ly/2xuXbBS

— Цифрові гранти співпраці фнансуватимуть інноваційні культурні digital-проєкти, які спільно розроблять культурні організації з Україні та ЄС — до 25 000 євро на кожен проєкт.
https://bit.ly/2K30Olj

— Хататон Hack the Culture — інтернет-ідеятон, ініційований Goethe-Institut Ukraine. Онлайн-подія збере разом технологічну та культуру спільноти України аби знайти рішення для продовження мистецьких та творчих ініціатив — найперспективніші зможуть отримати гранти від “Дому Європи” на суму до 25 000 євро кожен.
https://bit.ly/2Vb5wn6

— Онлайн-університет — бібліотека онлайн-курсів для професіоналів культури, що постійно поповнюється. За проходження курсів слухачі отримуватимуть стипендію у розмірі 100 євро.
(https://bit.ly/2V7v8Br)

Усі програми активні від сьогодні, деталі та умови на www.houseofeurope.org.ua!