Пекельні вихідні: палії продовжують тероризувати Бориспіль та район
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/90924817_2651489568459111_5879563327734022144_o.jpg)
Окремі жителі міста та району вперто продовжують бездумні підпали сухої рослинності.
Згідно інформації від керівника ГФ "Штурм" Андрія Макарова із вогняною стихією боролися пожежники із Києва, Борисполя та Бориспільського району.
У суботу, 28 березня невідомі особи підпалили сад в районі вулиці Дубичанської. Із пожежею боролися ДПРЧ-23, ДПК Штурм та Пожежний загін KARG.
Того ж дня "дбайливі" жителі села Рогозів підпалили траву та очерет. Із вогнем боролися: пожежна команда волонтерів КАРG, місцеве населення, пожежна машина МПО Рогозів. Одночасно "терористи" підпалили дерева по дорозі Бориспіль-Глибоке більше десятка дерев знищено.
У неділю, 29 березня невідомі особи знову підпалили сади на Дубичанському, із вогнем боролися два пожежні автомобілі ДПРЧ-23.
Тим часом надійшов виклик про пожежу будівлі по вул. Бежівка 150, на місце виїхав останній пожежний автомобіль в місті ДПРЧ-23 з одним водієм, та 1 пожежник ДПК Штурм, оскільки найближчий робочий гідрант від місця пожежі знаходиться за 2 км. У будівлі були всі шанси згоріти, але на щястя на місце приїхала пожежна машина з с. Олександрівка. Пожежу ліквідовано, причина пожежі встановлюється.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/90975202_2651489565125778_3050847576816353280_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/90915285_2651489621792439_1695413317616533504_o.jpg)
"Тим часом пожежа в садах розповсюджувалась, на пожежу прибули ДПК Штурм з мотооприскувачем, також викликали пожежну команду з Києва, але на жаль по дорозі в них зламався автомобіль. Як тільки пожежні підрозділи закінчували гасити сади, за їх спинами коло "Лігени" "терористи" підпалили поле.
"Паліям повністю розв'язані руки і зелене світло по всій країні, жодного з тисяч цих покидьків не спіймала та не оштрафувала поліція. Повний пофігізм місцевої влади на цю проблему, нікого не зобов'язують утримувати роздану землю в належному стані. Повна відсутність сприяння пожежним у їх боротьбі. Я розумію, що Бориспіль бідне місто і власний пожежний автомобіль на відміну від сіл Глибоке, Іванків, Любарці, утримувати немає коштів, але не розумію чому на пожежонебезпечний період не можна тримати хоча б одну водовозку комунальних підприємств", - обурюється Андрій Макаров.