Пекельна неділя: вогнеборці Обухівщини загасили понад 8 га трав’яного настилу
11 квітня виявилось досить насиченими для вогнеборців Обухівщини. Пожежі виникали майже одночасно в різних ділянках району.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/169621017_170164421646305_8684588713568903537_n-2000x1500.jpg)
Так, близько 14:00 до рятувальників надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу на відкритій території площею 2 га у селі Семенівка, повідомляє Головне управління ДСНС України у Київській області. На гасіння пожежі знадобилося майже дві години
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/171650677_354716362636769_4840157986440370679_n-2000x1500.jpg)
У цей же час трав’яний настил горів на відкритій території площею 6 га за адресою у селі Дерев’яна, по вулиці Хуторній. Причина пожежі встановлюється.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/169837605_239344794585582_6481001729202350476_n-1500x2000.jpg)
Цього ж дня близько 13 години вогнеборці гасили загорання очерету та сміття на відкритій території у Трипіллі, поблизу річки Красна.
Раніше «Погляд» повідомляв про те, що на Бородянщині через підпал трави ледь не загорілося село.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.