#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Блоги

Павло Нетесов: Чи наважиться РФ на масштабний наступ

20.12.2021
Чи не головне питання, яке зараз обговорюють в Україні, – чи наважиться РФ на масштабний наступ.

Павло Нетесов: Чи наважиться РФ на масштабний  наступ - зображення

Як питає більшість населення: "Чи буде війна?"

Запитують так, наче її всі ці вісім років не було. А, ну звісно, офіційно у нас замість одного слова влада придумала купу інших: Крим анексовано, у Луганській та Донецькій областях проводяться силові операції з різними назвами. Тому люди запитують. Бо тих, хто втратив на війні рідних та близьких, набагато менше, ніж тих, хто нічого не помічає.

Як можуть співіснувати один з одним ці два зовсім різних світи?

Нормально. Ось як на цих фото. Стіна Пам'яті зі світлинами полеглих у російсько-українській війні хлопцями та дівчатами, під нею купа квітів зі стрічками різних країн. За муром – Михайлівський Золотоверхмй собор – цитадель Православної Церкви України. Михайлівська площа – серце тисячолітнього Києва, місце віри, свободи, шани та поваги до полеглих захисників України.

Павло Нетесов: Чи наважиться РФ на масштабний  наступ - зображення

Це лише одна частина нашого життя. Поряд інша. Тут готуються до новорічних свят. Дзвіниця Михайлівського органічно вписується у конструкцію сцени, яка займає майже третину площі.

Свято наближається... Єдине, що може завадити, – то війна.

Але якщо буде. Тому можна їхати святкувати. Автівку безкоштовно можна припаркувати прямо на площі, під стіною, навпроти тисячів паперових облич. Вони нічого нікому не скажуть.

Павло Нетесов: Чи наважиться РФ на масштабний  наступ - зображення

Штраф або евакуація не загрожують... Це вам не під міською адміністрацією зупинитися. Тому навпроти стіни Пам'яті завжди така сама стіна з припаркованих авто. Заміна міністра або Президента нічого не вирішує. Незмінна безкоштовна парковка залишається.

Приїде поважна закордонна делегація, то швиденько усе приберуть. Так, щоб можна було квіти покласти, — тимчасова незручність.

Готові слухати стовідсотковий прогноз? Так от... Не буде нападу.

Для чого робити війну реальною для більшості? Так набагато краще.

Не треба їм збільшувати кількість патріотів, готових захищати Україну. Треба лише зробити чергове загострення.

Це буде кілька сотен загиблих справжніх, занепокоєння міжнародної спільноти та багато закордонних відпусток.

Тому не запитуйте мене про наступ. Я йому буду радіти. Це шанс зрівняти всіх.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.