Патрульна поліція Борисполя має нового керівника
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/95879094_2589142228020962_4165800810317348864_n.jpg)
Артур Шкроб, який до цього часу очолював Чернівецьку патрульну поліцію, відтепер призначений керівником патрульної поліції Борисполя.
Артур Шкроб розпочав службу з патрульної поліції в Івано-Франківськівській області. З березня 2016 року – в УПП в Чернівецькій області (заступник начальника управління – начальник відділу моніторингу та аналітичного забезпечення). З серпня 2017 – начальник УПП в м. Кривий Ріг. З січня 2018 – начальник УПП в Чернівецькій області.
Нагадаємо, що до Артура Шкроба патрульну поліцію очолював 26-річний старший лейтенант поліції Дмитро Гладчук.