Новини
Україна-суспільство
Автоновини

Пасажирські потяги прямуватимуть до західного регіону вже на початку червня


Швидкісні потяги готові розпочати рух. Відновлення пасажирських залізничних перевезень розпочнеться з 1 червня, з 4 червня розпочнеться рух у західному регіоні.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

"Пасажирські залізничні перевезення у західному регіоні розпочинаються з 4 червня, квитки вже можна придбати", - Владислав Криклій. Раніше ІА "Погляд" повідомляв, що поїзди в Україні запустять раніше 1 червня.

Укрзалізниця розпочала продаж квитків ще на 6 поїздів далекого сполучення у західному напрямку. Квитки можна придбати на поїзди:

№1/2 сполученням Івано-Франківськ-Костянтинівка (через день, із Івано-Франківська - з 4 червня по парних числах, із Костянтинівки – з 5 червня по непарних);

№7/8 Київ-Івано-Франківськ (щоденно з 4 червня);

№749/750 Київ-Івано-Франківськ (щоденно, із Києва – з 4 червня, із Івано-Франківська – з 5 червня);

№29/30 Київ-Ужгород (щоденно, із Києва – з 4 червня, із Ужгорода – з 5 червня),

№98/97 Ковель-Київ (через день, із Ковеля – з 3 червня по непарних днях, із Києва – з 4 червня по парних); №772/771 Хмельницький Київ (щоденно, з 4 червня).

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №392 продаж квитків відкрито на 50% місць у поїздах. Квитки наразі можна придбати через офіційний сайт компанії та у залізничних касах.

Пасажири допускатимуться до поїздів виключно в захисних масках. Температурний скринінг буде здійснюватися при перевірці квитків у поїздах Інтерсіті та при посадці до вагону у нічних поїздах.

Крім того, буде забезпечена санобробка вагонів перед та після кожного рейсу поїзда, провідники будуть забезпечені засобами індивідуального захисту.