Новини
Україна
Україна-суспільство
Інфографіка

Пасажиропотік в аеропортах України за минулий місяць (інфографіка)


Рейтинг пасажиропотоку в аеропортах України: до трійки лідерів аеродромів нашої країни увійшли "Бориспіль", "Львів" та "Київ" (Жуляни).

До трійки лідерів аеродромів нашої країни увійшли "Бориспіль", "Львів" та "Київ" (Жуляни).
Повідомляє галузеве видання avianews.com.

У жовтні 2021 року "Бориспіль" обслужив 1 млн 31,1 тис. мандрівників, що становить 71% від рівня докризового жовтня 2019 року.

Результат міжнародного аеропорту «Львів» знаходиться на рівні 208,3 тис. пасажирів та перевищує на 4% докризовий показник. Цей аеропорт тепер є другим у країні після Борисполя за величиною трафіку.

Столичний аеропорт «Київ» (Жуляни) замикає топ-3 аеропортів-лідерів в Україні. Пасажиропотік у «Києві» становив 188 тис. людей або 84% від докризового результату.

Окрім того, у жовтні 2021 року одразу два українських аеродроми перевищили показник 1 мільйон пасажирів з початку року – "Київ" (1 мільйон 97,6 тисячі) та "Одеса" (1 мільйон 99,1 тисячі). У попередні місяці цю межу переступили "Бориспіль" та "Львів".
До числа найпопулярніших авіапідприємств України у жовтні також увійшли аеропорти "Одеса", "Харків", "Запоріжжя" та "Дніпро".

Зауважимо, що в цій статистиці не враховується аеропорт Сімферополь, який знаходиться на території анексованого півострова Крим. Офіційно аеропорт зачинений з 2014 року.

Також, нагадаємо, що у 2021 році до України завітало понад 3 мільйони іноземних туристів. Держагентство розвитку туризму оприлюднило список країн, з яких найчастіше приїжджають.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.