Новини
Здоров'я
Україна-суспільство

Парламент не зміг відмінити карантин вихідного дня


За проєкт постанови з рекомендацією Кабміну переглянути рішення щодо запровадження в Україні карантину вихідного дня проголосували 149 народних депутатів.

Сьогодні, 17 листопада, у порядку денному засідання Верховної Ради був розгляд проєкту постанови, в якому Кабінетові Міністрів вирішили запропонувати протягом трьох днів скасувати рішення про запровадження карантину  вихідного дня «з метою подолання негативних тенденцій в економічній сфері». Ініціювали цей документ заступник голови парламенту Олена Кондратюк і керівники депутатських фракцій партій «Слуга народу», «Європейська солідарність», «Опозиційна платформа – за життя» та «Голос».

Однак ухвалити проєкт постанови №4381 у цілому не вдалося. Документ підтримали 149 народних депутатів при мінімально необхідних 226.

Люди в соцмережах реагують на рішення нардепів по-різному. Від «Ось і не випускати їх з Верховної Ради, хай карантинять...» , до «Краще так, ніж повний локдаун».

Як повідомляв «Погляд», сьогодні, 17 листопада, на засідання Верховної Ради винесене питання щодо заходів протидії поширенню коронавірусу. Раніше було заслухано інформацію прем’єр-міністра.