Новини
Новини Київської області
Бородянка
Культура

Паризький вуличник художник створив справжні шедеври на руїнах Бородянки

Тепер він мріє потрапити в Бахмут та намалювати там портрети наших загиблих героїв.

Паризький вуличник художник створив справжні шедеври на руїнах Бородянки - зображення
Портрет української художниці-модельєрки, почесної громадянки міста Буча Любові Панченко

Паризький вуличник художник Крістіан Гемі, якого всі знають під псевдонімом C215, створив справжні шедеври на руїнах Бородянки. Про це повідомив міністр культури України Олександр Ткаченко.

"У Бородянці на розвалинах вчора з'явився портрет Лесі Українки і не тільки", ‒

міністр культури України Олександр Ткаченко

Останню свою роботу стріт-арт художник створив в центрі Києва. Що це саме поки тримається в таємниці. Також він мріє потрапити в Бахмут та намалювати там портрети наших загиблих героїв.

Паризький вуличник художник створив справжні шедеври на руїнах Бородянки - зображення
Паризький вуличник художник створив справжні шедеври на руїнах Бородянки - 1 - зображення
Паризький вуличник художник створив справжні шедеври на руїнах Бородянки - 2 - зображення
Портрет української письменниці та культурної діячки Лесі Українки

Вперше Крістіан Гемі приїхав В Україну в березні 2022 року. З того часу він створив стільки чимало вуличних робіт, кожна з яких присвячена війни та символам українського спротиву. Його роботи можна побачити по Києву, області, Львову та інших містах.

До слова, малюнки Крістіана Гемі також називають "французькою відповіддю Бенксі". Нагадаємо, тепер всі відмітки з точним місцемрозташуванням робіт Бенксі нанесли на спеціальну мапу. Тож кожен охочий може самостійно відвідати та побачити настінні графіті в реальному житі. Детальніше в матеріалі "Погляду". До слова, в Бородянці графіті Бенксі можуть віднести до культурної спадщини. А в Гостомельській громаді також вже розробляють план, як зберегти роботи британської зірки стріт-арту.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.