Новини
Кримінальні новини
Київ

П'ятьох посадових осіб "Київміськсвітла" звинувачують у мільйонних розтратах на освітленні

25.02.2020 Оксана Кириленко 0

За даними СБУ у 2018 році керівництво кількох структурних підрозділів комунального закладу забезпечило перемогу у тендері на придбання освітлювальних засобів для поточних потреб міста наближеній до них комерційній структурі. Загальна сума контрактів становила кілька десятків мільйонів гривень, частину з якої було розтрачено.

За попередньою версією слідства, під час підготовки кошторису чиновники свідомо завищили реальну ринкову вартість на лампи для вуличного освітлення.

Ініційована Службою комплексна товарознавча та судово-економічна експертизи засвідчили, що через такі дії посадовців місцевому бюджету завдано збитки у особливо великих розмірах.

Наразі п’ятьом посадовцям Київміськсвітла оголошено про підозру за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України, Тривають слідчі дії. Заходи з викриття проводилися спільно з Офісом Генерального прокурора.

Нагадаємо, що працівники КП «Київміськсвітло»  демонтували ліхтарі, які несуть історичну цінність адже виготовлені іще у 1950-х роках, та замінили їх на китайські.