#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бровари
Культура
Події

Особливі роботи особливих дітей: завтра у Броварах пройде фестиваль «Повір у себе»

30.11.2021 1
З 01 по 03 грудня у фоє Міського культурного центру «Прометей» у Броварах буде проходити виставка творчих робіт дітей з особливими потребами.

Особливі роботи особливих дітей: завтра у Броварах пройде фестиваль «Повір у себе» - зображення
Фото: pixabay.com

Як повідомили у пресслужбі Броварської міськради, з 1 по 3 грудня у фоє культурного центру «Прометей» буде проходити виставка творчих робіт дітей з особливими потребами в рамках XXV міського фестивалю творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе».

Загалом, участь у виставці візьмуть творчі роботи 117 учнів закладів освіти Броварської громади.

 

Головна мета проведення заходу - розвиток творчих здібностей дітей та молоді з функціональними обмеженнями, реалізація їх талантів, сприяння інтеграції в суспільство. Тож, гасло фестивалю закликає: «Повір у себе!»

Зазначається, що зазвичай, в рамках щорічного фестивалю проходить концертна програма та виставка творчих робіт за участю дітей з особливими потребами. 

Однак цього року через загрозу поширення COVID-19  відбудеться лише виставка творчих робіт дітей з особливими потребами.

Побачити експозицію можна з 1 по 3 грудня з  09:00 до 15:00 години у фоє Міського культурного центру «Прометей» за адресою бульвар Незалежності, 4.

Також, Броварський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує батьків, які виховують дітей з особливими потребами, отримати подарунки для дітей можна в приміщенні Центру з 06 до 29 грудня (бульвар Незалежності, 2).

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.