#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Війна з Росією

ООН: кількість біженців з України може сягнути 5 мільйонів

26.02.2022
Наразі вже понад 100 тисяч українців були вимушені вихати з країни через російську агресію.

ООН: кількість біженців з України може сягнути 5 мільйонів - зображення

Про це, як пише Reuters, заявив регіональний директор ЮНІСЕФ у Європі та Центральній Азії Афшан Хан. Він вважає, що через масштабну агресію, яку Росія розпочала проти України,

Хан зазначив, що ООН очікують від 1 до 3 млн біженців з України до Польщі та від 1 до 5 млн біженців загалом у всі країни.
Своєю чергою, представниця Агентства ООН у справах біженців Шабіа Мантуо повідомила, що вже щонайменше 100 тис. людей були змушені покинути свої будинки в Україні після того, як Росія розпочала повномасштабну війну.

На сьогодні кілька тисяч українців знайшли притулок у Молдові, Румунії та Польщі.

Нагадаємо, в ЄС готуються до можливого напливу біженців з України. Брюссель має план дій на різні випадки, зокрема й у разі загострення ситуації з біженцями.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.