Новини
Суспільство
Світ-суспільство

В ЄС готуються до можливого напливу біженців з України (ВІДЕО)

15.02.2022
Брюссель має план дій на різні випадки, зокрема й у разі загострення ситуації з біженцями.

Європейська комісія готується до можливого напливу біженців з України до ЄС у разі вторгнення російських військ в Україну.

Про це заявила офіційна представниця Єврокомісії Дана Спінант, передає DW.

"Ми дуже тісно співпрацюємо із нашими країнами-партнерами, аби забезпечити необхідну оперативну підтримку в будь-який час", – зазначила вона.

За її словами, разом із пакетом можливих санкцій існують плани дій для різних аспектів – енергопостачання, економічних наслідків, а також у разі загострення ситуації з мігрантами та біженцями.

Представниця Єврокомісії не назвала конкретних планів, проте послалася на пакет заходів щодо міграції та надання притулку, який запропонувала Єврокомісія у вересні 2020 року.

Нагадаємо, Польща готується до можливої хвилі біженців з України на тлі загострення ситуації довкола українського кордону та накопичення там російських сил.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.