Новини
Здоров'я
Україна-суспільство
Київ

Оновлено карантинні зони України: Київ став «червоним»


19 березня Міністерство охорони здоров’я оновило карантинні зони Україні залежно від епідеміологічної ситуації.

Так, до «червоних» зон, куди були віднесені Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька області, приєднався Київ через перевищення рівня госпіталізацій (більше 60 на 100 тис. населення)

фото - скрін таблиці МОЗ

Зокрема, 19 березня мер Києва Віталій Кличко під час брифінгу повідомив, що заповненість ліжок у комунальних медзакладах столиці складає більше  74%.

«За весь період пандемії в лікарнях столиці не було стільки хворих на коронавірус, зокрема й тих, хто перебуває у важкому стані та потребує кисневої підтримки», -

Віталій Кличко

За його словами, у стаціонарах медзакладів міста сьогодні лікуються 3453 хворих на коронавірус, з яких 2433 пацієнти перебувають у важкому стані. Кисневу підтримку отримують 2852 людини. Під апаратами ШВЛ – 53 хворих.

фото: freepik.com

При тому що раніше більшість госпіталізованих це були люди старшого віку, то тепер хворіти частіше почали молоді жителі столиці - переважно віком від 30 до 40 років.

«У порівнянні із січнем цього року у нас, якщо брати середні цифри, захворюваність збільшилася майже в два рази. І продовжує зростати. Летальність від вірусу зросла в півтора рази. Тільки останніми днями фіксують від 24 до 30 смертей щодоби», –

Віталій Кличко

Нагадаємо, у Києві з 20 березня запроваджують жорсткий карантин. Такі заходи необхідні для стримання темпів поширення хвороби. Локдаун у столиці триватиме до 9 квітня.

«Погляд» повідомляв, що Україна підійшла до другого етапу вакцинації від COVID-19. Дізнайтесь, коли і які вакцини проти COVID-19 Україна невдовзі отримає.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.