Ольга Василевська-Смаглюк: Зустріч із громадою і владою Бучі щодо проєкту генерального плану
![Ольга Василевська-Смаглюк: Зустріч із громадою і владою Бучі щодо проєкту генерального плану Ольга Василевська-Смаглюк: Зустріч із громадою і владою Бучі щодо проєкту генерального плану - зображення](/storage/resized/lg/news/95564d2f-a626-4788-b9a1-db103d9966a8/e01977c9-13c4-44fc-b0a1-e65fe1771dd6.jpg)
Щойно завершила 4-годинну зустріч із громадою і владою Бучі щодо проєкту генерального плану.
Людей зібралось багато. Питань було маса. Громадяни заявили про порушення в процесі громадського обговорення і під час засідання комісії зі спірних питань. Вирішили:
1. Дочекатись протоколу засідання комісії зі спірних питань.
2. Ті питання, які не вдалось врегулювати комісії, або ті, що не були включені в засідання, поставити перед замовником генплану для прийняття ним рішення на користь громади.
3. Ті речі, які громада вважає процедурними порушеннями, передати на розгляд правоохоронців.
![Ольга Василевська-Смаглюк: Зустріч із громадою і владою Бучі щодо проєкту генерального плану Ольга Василевська-Смаглюк: Зустріч із громадою і владою Бучі щодо проєкту генерального плану - зображення](/storage/resized/lg/news/95564d2f-a626-4788-b9a1-db103d9966a8/271719256_1210785749449475_7550035094760523533_n (1).jpg)
Більше того, громадяни ставили й інші запитання. Деякі з озвучених проблем настільки обурювали людей, що доходило і до розмов на підвищених тонах. Це м’яко кажучи. Серед них:
1. Незадовільний стан розслідування довгобуду з елементами афери «Форест ленд». Тут домовились провести розширену зустріч в обласній прокуратурі із залученням НАБУ та обласної поліції.
2. Незадовільний стан водойми у Ворзелі, яка становить екологічну небезпеку. Візьмемо на контроль виготовлення проєкту і очищення.
3. Постійні перебої електропостачання у Ворзелі через забудову 120 таунхаусами, не витримує трасформатор. Звернемось у ДТЕК.
4. Ремонт залізничних переходів.
Це питання вже на контролі, переходи робимо у співпраці з Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia, а також анонсуємо запуск Сіті Експрес від Клавдієво-Тарасово до Києва через Бучу вже цього року.
Першоджерело за послианням.
![Ольга Василевська-Смаглюк: Зустріч із громадою і владою Бучі щодо проєкту генерального плану Ольга Василевська-Смаглюк: Зустріч із громадою і владою Бучі щодо проєкту генерального плану - зображення](/storage/resized/lg/news/95564d2f-a626-4788-b9a1-db103d9966a8/271717961_1210785782782805_7002603523273831834_n.jpg)
На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".
Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.
Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.