#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Блоги

Ольга Василевська-Смаглюк: Зустріч із громадою і владою Бучі щодо проєкту генерального плану

12.01.2022 349
Громадяни заявили про порушення в процесі громадського обговорення і під час засідання комісії зі спірних питань.

Ольга Василевська-Смаглюк: Зустріч із громадою і владою Бучі щодо проєкту генерального плану - зображення

Щойно завершила 4-годинну зустріч із громадою і владою Бучі щодо проєкту генерального плану.

Людей зібралось багато. Питань було маса. Громадяни заявили про порушення в процесі громадського обговорення і під час засідання комісії зі спірних питань. Вирішили:

1. Дочекатись протоколу засідання комісії зі спірних питань.

2. Ті питання, які не вдалось врегулювати комісії, або ті, що не були включені в засідання, поставити перед замовником генплану для прийняття ним рішення на користь громади.

3. Ті речі, які громада вважає процедурними порушеннями, передати на розгляд правоохоронців.

Ольга Василевська-Смаглюк: Зустріч із громадою і владою Бучі щодо проєкту генерального плану - зображення

Більше того, громадяни ставили й інші запитання. Деякі з озвучених проблем настільки обурювали людей, що доходило і до розмов на підвищених тонах. Це м’яко кажучи. Серед них:

1. Незадовільний стан розслідування довгобуду з елементами афери «Форест ленд». Тут домовились провести розширену зустріч в обласній прокуратурі із залученням НАБУ та обласної поліції.

2. Незадовільний стан водойми у Ворзелі, яка становить екологічну небезпеку. Візьмемо на контроль виготовлення проєкту і очищення.

3. Постійні перебої електропостачання у Ворзелі через забудову 120 таунхаусами, не витримує трасформатор. Звернемось у ДТЕК.

4. Ремонт залізничних переходів.

Це питання вже на контролі, переходи робимо у співпраці з Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia, а також анонсуємо запуск Сіті Експрес від Клавдієво-Тарасово до Києва через Бучу вже цього року.

Першоджерело за послианням.

Ольга Василевська-Смаглюк: Зустріч із громадою і владою Бучі щодо проєкту генерального плану - зображення

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.