Ольга Василевська-Смаглюк: За три дні з України вилетіли 60 чартерів, переважно з представниками ОПЗЖ
![Ольга Василевська-Смаглюк: За три дні з України вилетіли 60 чартерів, переважно з представниками ОПЗЖ Ольга Василевська-Смаглюк: За три дні з України вилетіли 60 чартерів, переважно з представниками ОПЗЖ - зображення](/storage/resized/lg/news/95a908c5-7619-4e43-84df-852641bb7fbd/7f5329db-507c-40aa-9bd3-089c2a2490f2.jpg)
"60 чартерних рейсів, левову частку яких наповнили представники фракції ОПЗЖ та їхні родини, вилетіли з України протягом останніх трьох діб", – зазначила депутатка від партії "Слуга народу" Ольга Василевська-Смаглюк.
Депутатка зазначила, що наразі СБУ ускладнила процес отримання дозволів на виліт приватними бортами – тепер він займає сім діб, а не три. "Інакше б вилетіла вся фракція ОПЗЖ", – зауважила Василевська-Смаглюк.
За її словами, представники інших політичних сил переважно залишаються в Україні "разом з родинами та дітьми".
Першоджерело за посиланням.
На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".
Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.
Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.