Ольга Кулинич з Білої Церкви здобула золото у велогонці у Туреччині
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/1580121192_83476443_2231492103617064_7947927321590104064_n-1.jpg)
Вихованка велошколи "Промінь" білоцерківчанка Ольга Кулинич виборола золоту медаль у складі національної збірної команди України під час міжнародних змаганнях з велосипедного спорту категорії 1.2. GP Belek у турецькому Белеку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/83764244_2511693882491476_1890407487144722432_n.jpg)
Про це повідомили в управлінні фізичної культури і спорту КОДА.
Тренерує спортсменку Сергій Чмирук, заслужений тренер України.
«Гонка проводилась на рівнині, на непрофільній трасі для Ольги. Але її підготовленість на даний період і проведена робота команди надали змогу відірватися від пелетону в складі чотирьох гонщиць. Звідти в свою чергу Оля від'їхала в одиночне соло і перемогла у змаганнях», - повідомив тренер спортсменки.
Завдяки перемозі Ольга додала до своєї скарбнички 40 рейтингових очок. Особливо радує виконання нормативу "Майстра спорту України міжнародного класу".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/82969042_2511692469158284_6706854546695520256_n.jpg)
«Щиро вітаю всю Національну Збірну Команду України з вдалим початком сезону. Сьогодні ми дійсно були справжньою командою, яка працювала тільки на результат. Дякую вам, дівчата!», - привітала своїх коліжанок новоспечена чемпіонка.
Нагадаємо, Ольга Кулинич є членом збірної команди України основного складу, багаторазовим переможцем чемпіонатів України на шосе та треку. У 2017 році вона стала чемпіонкою Європи на треку серед юніорів в груповій гонці.
Фото Ольги Кулинич.