Новини
Вибори
Політика

Олексій Зіневич - перший в списку УДАРу на вибори до ради Ірпінської ОТГ


Ірпінський громадський діяч Олексій Зіневич оголосив, що йде на вибори до ради Ірпінської ОТГ першим номером в списку партії УДАР Віталія Кличка. Серед власних аргументів на користь такого рішення зазначив те, що Ірпінь потребує зміни вектору розвитку, адже поступово перетворюється на "бетонне гетто".

Відповідний допис він розмістив на своїй фейсбук-сторінці. В дописі також вказано, що представники від партії УДАР балотуватимуться і до Бучанської міської ради, Бучанської районної ради та Київської обласної ради. До того ж Зіневич проанонсував розлогий відеоматеріал на тему своєї участі у місцевих виборах-2020 та запропонував всім бажаючим поставити йому запитання під дописом.

"Ми йдемо захищати екологію та створювати робочі місця, йдемо, щоб наша громада будувала школи та садки, медичні заклади" - одне з основних завдань команди УДАРу.

https://www.facebook.com/zinevych.oleksii/posts/1019076831889070

Нагадаємо, що про свій намір балотуватись раду Ірпінської ОТГ Олексій Зіневич оголосив в липні цього року. Він наголошував на потребі зміни влади та на об'єднанні людей зі спільними поглядами.