#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Війна з Росією

Окупанти вдарили ракетами по торговельному центру в місті Кременчук (ВІДЕО)

27.06.2022
Окупанти обстріляли ракетами місто Кременчук. Ракетами вдарили в торгівельний центр, в якому знаходилось понад тисяча цивільних людей.

Окупанти обстріляли ракетами місто Кременчук. Ракетами вдарили в торгівельний центр, в якому знаходилось понад тисяча цивільних людей. Повідомляється про велику кількість постраждалих і загиблих. На місці події вже працюють рятувальники.

"Окупанти вдарили ракетами по торговому центру, де перебувало понад тисячу цивільних. ТРЦ горить, рятувальники займаються гасінням пожежі, кількість жертв неможливо навіть уявити.

Жодної небезпеки для російської армії. Жодної стратегічної цінності.

Лише спроба людей жити нормальним життям, що так злив окупантів. Росія продовжує зганяти своє безсилля на звичайних громадянах. Сподіватися на адекватність і людяність з її боку марно", – прокоментував ситуацію Володимир Зеленський.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.