#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Здоров'я
За кордоном

Офіційно пандемія коронавірусу вбила понад 983 тис. людей у світі

25.09.2020 Надiя Проценко 0

25 вересня стало відомо про більше ніж 32 млн випадків зараження коронавірусом по всьому світі. Від ускладнень COVID-19 померло більш ніж 983 тис. осіб, однак це лише офіційні дані…

фото - pixabay.com

Як пише видання ABCnews, фактична кількість летальних випадків, викликаних COVID-19, набагато вища через нестачу випробувань, велику кількість випадків, про які не повідомлялося країнами, та підозри, що деякі національні уряди приховують або применшують масштаби своїх спалахів.

Так, за даними Центру системної науки та техніки при університеті Джона Хопкінса, наразі понад 32 мільйонам людей по всьому світу діагностували COVID-19 – хворобу, спричинену новим респіраторним вірусом.

Оскільки перші випадки були виявлені в Китаї в грудні 2019 року, вірус швидко поширився на всі континенти, крім Антарктиди.

Найбільшу кількість випадків інфікування зафіксовано у США, де хворих за весь час пандемії виявили більше 6,9 млн та щонайменше 202 728 смертей.

фото - ABCnews

Зокрема, у Каліфорнії найбільше випадків, ніж у будь-якому іншому штаті США: понад 799 тис. За Каліфорнією слідують Техас та Флорида із понад 746 тис. та більше 693 тис. випадків відповідно.
Наразі розробляється близько 170 вакцин проти COVID-19 за інформацією Всесвітньої організації охорони здоров'я, 6 з яких нині проходять вирішальну третю фазу випробування.

В Україні

25 вересня за весь час пандемії налічується 191 671 лабораторно підтверджений випадок COVID-19. 3 827 пацієнтів померли від ускладнень коронавірусної хвороби, 85 133 осіб одужали. За минулу добу зафіксовано 3 565 нових випадків та госпіталізовано 742 особи. Як інформує МОЗ, кількість госпіталізованих хворих з COVID-19 в Україні продовжує зростати.

"Погляд" інформував, що в Україні оштрафували виробників фейкових ліків від коронавірусу.

Дізнайтесь також, кого в Україні будуть обов’язково госпіталізовувати з діагнозом COVID-19.

Нагадаємо, що стаціонарне лікування хворих на COVID-19 в Україні – безоплатне.