Обухівський відділ поліції запросив учнів на «День відкритих дверей»
З метою профорієнтації та ознайомлення молоді з професією поліцейського, 21 листопада керівництво Обухівського відділу поліції влаштувало для майбутніх випускників Академічного ліцею № 1 імені Андрія Малишка «День відкритих дверей».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/76990929_707788176394426_7190756314228719616_n.jpg)
Школярі познайомилися з роботою поліцейських відділу, кінологів Головного управління Національної поліції в Київській області та спецпідрозділу «КОРД».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/76759999_420412012203830_3507814672428433408_n.jpg)
Найбільшу увагу відвідувачів привернули чотирилапі помічники поліцейських. Діти відвідали показове заняття з дресирування службових собак, де з цікавістю спостерігали за роботою кінолога і його підопічного.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/73504657_2384252621836741_4485793689393692672_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/76695184_1800899656708907_6379258823885979648_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/76756903_825100387919846_7672583689867362304_n.jpg)
Старший інспектор з ювенальної превенції Світлана Шкурко нагадала учням про їхні права, і куди звертатися у разі їх порушення. Особливу увагу учнів приділили важливості відмови від куріння неповнолітніми.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/77394486_2164228067219897_9071932804257808384_n.jpg)
Найцікавіше – зброя та спецзасоби. Інструктор з особистої безпеки Артем Котов розповів учням про тактико-технічні характеристики зброї, про застосування та використання зброї, правила безпеки при поводженні з нею, а також, продемонстрував як проводиться збирання/розбирання пістолета Макарова та автомата Калашникова.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/76751660_485060135721816_6138587346452348928_n.jpg)
Від спецпризначенців «КОРДу» діти дізналися про снайперську гвинтівку, автомат нового зразку, який виготовляється в Україні. Після чого хлопці і дівчата з великим інтересом розглядали та робили фото з навчальними пістолетами, автоматом Калашникова та мали змогу приміряти на собі спецзасоби.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/78744042_2574397305978072_8854093411624419328_n.jpg)
Протягом заходу представнки Національної академії внутрішніх справ розповіли учням про престижність служби в поліції, вимоги вступу до НАВС та умови навчання. Старшокласники із задоволенням задавали питання щодо озброєння, навчання в академії та роботи поліцейських в цілому. Школярі, в свою чергу, подякували поліцейським за цікаву інформацію про роботу поліції і надану можливість подивитися на діяльність правоохоронних органів в реальних умовах.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75625367_2648644388527019_1821822326920970240_n.jpg)