Обухівські поліцейські викрили у Ржищеві ігровий заклад
Незаконно діючий заклад виявили співробітники Обухівського відділу поліції. Зловмисники приховано вели свою діяльність на місцевому ринку в місті Ржищів і впускали всередину лише постійних клієнтів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/89769705_2842121395843014_1405261347326787584_o.jpg)
В ході оперативно-розшукових заходів слідчі під процесуальним керівництвом прокуратури провели санкціонований обшук. В якості речових доказів вилучено 8 комплектів комп’ютерного обладнання та ноутбук адміністратора. Усю техніку направлять на проведення відповідних експертиз.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/89612779_2842121282509692_1234941524395950080_o.jpg)
Наразі поліція встановлює організаторів бізнесу для притягнення їх до відповідальності.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає стягнення штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.