Новини
Україна
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

Обережно: шахрайство на пенсійній тисячі


Аферисти розсилають фальшиві смс-повідомлення від імені Нацбанку України про виплату коштів: Пенсійний фонд України

Уже в квітні 10,6 млн українців отримають одноразову грошову допомогу у розмірі 1000 гривень, яка не буде враховуватися при призначенні субсидії. «Погляд» також інформував про цю ініціативу Уряду і Мінсоцполітики. Природно, що пенсіонери вже чекають цих коштів. Саме цим очікуванням і вирішили скористатися аферисти.

"Одна із схем, якою наразі користуються зловмисники, – це розсилка фальшивих смс-повідомлень від імені Національного банку України про виплату додаткової 1000 гривень у зв’язку з карантином, анонсовану раніше Президентом України та Міністром соціальної політики України. Таким чином зловмисники, користуючись складною ситуацією в країні, намагаються спекулювати на довірі українців, спонукають пенсіонерів телефонувати та вводять їх в оману з метою заволодіти коштами», повідомляє Пенсійний фонд України, і просить українців бути пильними і не вестись на провокації.

І повідомляє, що всі офіційні виплати від держави, в тому числі одноразова допомога в розмірі 1000 гривень пенсіонерам, у яких пенсія становить менше 5 тисяч гривень, здійснюватимуться винятково шляхом перерахування коштів на рахунки в уповноважених банках або доставлятимуться пенсіонерам листоношами Укрпошти.

«Про початок таких виплат Пенсійний фонд України повідомить невідкладно», йдеться у повідомленні.

То ж варто не робити поспішні кроки. Краще зателефонувати до Контакт-центру Пенсійного фонду України з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00 за номерами:

0-800-503-753;

(044) 281-08-70;

(044) 281-08-71.

 «Сьогодні, як ніколи, важливо зберігати спокій, бути розважливим та використовувати інформацію з перевірених та офіційних джерел», зауважує ПФУ.