Новини
Новини Київської області
Київ

Обережно, бурульки: у Києві є перші жертви


Через температурні перепади на дахах будинків утворюються крижані бурульки, які можуть загрожувати безпеці перехожих.

Фото: pixabay.com

На зміну лютим морозам в столичний регіон прийшло невеличке потепління, а разом з ним і «крижана небезпека». Через температурні перепади на дахах будинків, виступаючих частинах будівель і на великих деревах можуть утворюватися бурульки, падіння яких може бути фатальним для перехожих.

«Дехто вважає, що бурульки це несерйозно. Але лише за січень загинуло дві людини від падіння бурульок. Тобто, це зовсім не жарт», – повідомляють на Facebook-сторінці Київської служби порятунку.

Аби уберегтися в цей період, мешканцям Київщини радять:

  • звертайте увагу на дахи будинків, під ними найчастіше й ховаються підступні льодові утворення;
  • за наявності бурульок варто обирати безпечний обхідний маршрут. за можливості краще триматись на відстані 3–5 метрів від будинків та інших споруд;
  • не залишати автівки під дахами будинків;
  • інформувати дітей про правила безпечної поведінки при обвалі бурульок;
  • ні в якому разі не заходити за попереджуючі стрічки поблизу будинків чи дерев.

До слова, за прогнозом синоптика Наталки Діденко, 4 лютого у столичному регіоні також очікується плюсова погода, а ще дощ та сильний вітер. Після цього, з 5 лютого, в на Київщині знову похолодає до –4..–7°С.

Нагадаємо, за прогнозом українського бабака Тимка ІІІ весна цьогоріч буде ранньою.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.