Новини
Головні новини
Ірпінь
Обухів
Фастів
Суспільство
Кримінальні новини
Київщина-суспільство

Нєбитов у Ірпені: чи викорінять правоохоронці «Ірпінське Чикаго»?


23 серпня керівник поліції Київщини Андрій Нєбитов провів виїзний прийом в Ірпені. У громади накопичилося багато питань до правоохоронців.

Нагадаємо, що очільник обласної поліції 30 липня відвідував наше місто, щоб заслухати звіт начальника Ірпінського відділу поліції Олега Петренка.

У залі Ірпінської міської ради, де це відбувалося, традиційно зібрали місцевих депутатів, чиновників, членів лояльних до влади громадських організацій. І назвали це зустріччю Нєбитова з громадою.

Цього разу прийшли небайдужі люди, яким дійсно допікає криміногенна ситуація в регіоні, стан розслідування резонансних справ, у яких, зокрема, замішана й місцева влада.

Тому прийом громадян, розпочатий о 16:40, тривав майже до опівночі. Зареєстровано документально 36 звернень, не враховуючи додаткових запитань та довірливих розмов.

До Ірпінського відділу поліції приїхали також керівники структурних підрозділів та служб ГУ поліції Київщини.

Серед них – начальник слідчого управління Сергій Рекун, його заступники, начальники управлінь протидії наркозлочинності, карного розшуку, превентивної діяльності. Також були присутні керівники місцевої поліції.

Люди скаржилися на зволікання у розслідуванні кримінальних проваджень, на некомпетентність місцевих поліцейських.

Вони розповіли, що у Приірпінні не дбають про збереження зелених насаджень, не виконують судові рішення. Тут процвітають незаконна забудова, обіг наркотиків тощо.

Прибули й представники Обухівщини. Вони стурбовані свавіллям, яке чинить певне коло осіб в Українці. Поліція зазначає, що найближчим часом в Обухівському районі проведуть аналогічний захід.

Нєбитов запевнив людей, що правоохоронці зроблять усе можливе і винні понесуть законне покарання. Він надав відповідні вказівки підлеглим.

До слідчого управління поліції Київщини були витребувані кримінальні провадження, які потребували детального, ґрунтовного та змістовного вивчення.

Хід їх розслідування Нєбитов узяв під особистий контроль. Чекатимемо результатів. Адже «Ірпінському Чикаго» та іншими злочинним угрупованням при владі давно пора покласти край.

Більш детальна інформація – у матеріалах журналістів ІА «Погляд».