Ножове поранення на Васильківщині: жінка в реанімації
24 серпня у селі Соколівка Васильківського району святкування Дня Незалежності України з розпиттям алкогольних напоїв завершилось ножовим пораненням. 41-річний переселенець із Донецької області напав на господарів будинку. За життя жінки борються лікарі. Нападнику оголошено підозру.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/975931.008f68b8448c563109c067308eddec14.jpg)
Як повідомили «Погляду» у Васильківському відділі поліції, про подію заявила сусідка жертв нападу. На місце події миттєво прибула слідчо-оперативна група. Під час невідкладних оперативно-розшукових заходів правоохоронці вийшли на слід зловмисника. Ним виявився 41-річний переселенець із Донецької області. Наразі чоловіка затримано в порядку ст. 208 КПК України та оголошено про підозру відповідно до ч.1 ст.121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Підозрюваний нині перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.
Поліцейські виявили та вилучили низку речових доказів злочину, серед них – кухонний ніж. Міру запобіжного заходу на час досудового розслідування для нього обере суд.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/118290655_763149951114909_5886451020368019287_n.jpg)
Господарів оселі було госпіталізовано. Жінка з проникаючим ножовим пораненням черевної порожнини знаходиться в реанімаційному відділенні у важкому стані.
Також під час святкових вихідних на Фастівщині п’яна сварка завершилася вбивством.
Раніше "Погляд" інформував, що у Броварах оперативно затримали грабіжника, який напав на тещу.