#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Новини дня

Новини дня від 10.11.2020 інформаційна агенція Погляд

11.11.2020 новин Погляд

Новини дня від 10.11.2020 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:

  • - Справа мерця. В апеляційному суді Володимиру Карплюку мали обрати запобіжний захід
  • - Запахло горілим. У Вишневому жителі скаржаться на сморід у повітрі
  • - Активні та незалежні. У Броварах людей з вадами зору вчать плавати, танцювати і робити масаж

Про це і не тільки далі у випуску.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті за посиланням - Підсумки тижня, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.

З 9 листопада в Україні через пандемію Ковід-19 в лікарнях припинили проведення планових госпіталізацій та операцій. Прийматимуть виключно хворих у невідкладних випадках та пацієнтів із коронавірусом. Ця норма діятиме на території регіонів з «помаранчевим» рівнем небезпеки від початку адаптивного карантину. Про це повідомив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

Справа мерця. У Київському апеляційному суді мали обрати запобіжний захід колишньому міському голові Ірпеня  Володимири Карплюку. На кілька попередніх засідань Карплюк не з’явився, навіть розглядалось питання про примусовий привід обвинуваченого у суд. Чи прибув екс голова цього разу дивіться  у сюжеті.

Київський адміністративний суд визнав вибори у Броварах недійсними. Підставою для такого рішення  став позов кандидата на голову ОТГ від партії “Голос” Андрія Саука щодо порушення з пронумерованими бюлетенями. За рішенням суду броварська ТВК мусить повторно провести вибори міського голови і депутатів міськради. Точна дата перевиборів  наразі невідома. Нагадаємо, що під час голосування 25 жовтня у Броварах, було зафіксовано кримінальне порушення. Там на виборчій дільниці  під час голосування внесли унікальний номерний знак громадянина не тільки на корінець, а й на сам виборчий бюлетень.

В мікрорайоні Романівка відновили роботи з будівництва дороги. Втім її прокладають не біля будинків людей, а там де нею не користуються - говорять жителі. Громада підозрює, що влада Ірпеня облаштовує дорогу до заплави, де розгорнуть масштабне будівництво висоток. Куди ж веде дорога з мікрорайону Романівки, дізнавалася наша знімальна група.

Новини дня від 10.11.2020