Новини
Новини дня

Новини дня від 03.07.2019


Новини дня від 03.07.2019 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:


У Гостомелі напали на заступника селищного голови - Дмитра Абрамчука. Зранку до його кабінету у селищній раді зайшли молодики у масках та капюшонах. Спочатку Спочатку вони погрожували, а потім і застосували силу.Дмитро Абрамчук звернувся до поліції. Він переконує, що йому погрожують не вперше.


Нові кандидати в народні депутати. Голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков представив дев’ять однопартійців, які балотуватимуться до Верховної Ради по округам Київської області. Хто вони і які мають плани щодо Київщини дізнавались Галина Камінська та Аліна Кожух.


Нещасний випадок на будівництві. 1 липня в Ірпені по вулиці Університетська на будівництві ЖК ”Центральний” з баштового крану впала жінка. Цю інформацію нашим журналістам надали з закритого реєстру поліції. Наразі відомо, що жінку направили до нейрохірургічного відділення Київської лікарні. Туди нам додзвонитися не вдалося.

Дали життя, та не дають жити. Броварська поліція та працівники соціальної служби перевірили 22 неблагополучні сім’ї. В 4-х сім'ях діти проживають в антисанітарних умовах: в будинках брудно, на кухні не вимитий посуд, діти мають неохайний вигляд, сплять у брудних та погано облаштованих ліжках. На батьків склали адміністративні протоколи та провели профілактичні бесіди.


Сортуй сміття правильно. Бучанське екологічне підприємство “Рада” в кінці червня ввело нові правила сортування сміття. Відтепер, вони прийматимуть менше видів вторсировини. Чому відбулися зміни та що прийматимуть тепер, розкаже Мілена Терещенко.


Сьогодні з'явилася інформація, що 20 червня у Білій Церкві, вперше за 4 роки з моменту відкриття пункту “Вікно життя” - залишили дитину. Сигнал про те, що матір анонімно положила немовля у спеціальний відсік, чергова медсестра отримала о 3-й ночі. Новонароджена була доглянута та охайно вдягнена. Дівчинка здорова. Ії дали ім’я Марійка, оформили документи та передали під патронат соціальної служби.


В Ірпені жителі протестують проти розширення кав'ярні. Її збудували у минулому році на зупинці біля парку відпочинку імені “Стельмаха”. У цьому році власник вирішив зробити літню терасу та продавати алкогольні напої. Як жителі захищали зелену зону та чи є дозвільні документи - дізнавались наші журналісти.


Наразі це уся інформація.