#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Технології
Україна-суспільство

Новий сервис моніторингу запустили Кабмін з Opendatabot

08.10.2019 Косянчук Інна 0

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет пропонує всім разом наглядати за державними підприємствами

«Як ви знаєте, в нашій країні багато державних підприємств. Занадто багато. Якщо бути точним, 3654 штуки. Минулого тижня Рада прийняла закон, який відкриває можливість для їх приватизації (крім деіких). Так ось, тепер кожен громадянин / журналіст / активіст може почати моніторити зміни, які відбуваються з усіма цими компаніями - зміна власників, керівництва, податкового статусу, судові справи і т.д». Про це повідомив Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет на своїй Фейсбук-сторінці, зауваживши, що нині разом з Opendatabot запущено новий сервіс, який зробить нашу державу прозорішою.  

Для того, щоб підписатися на сервіс, достатньо відкрити в будь-якому месенджері – Телеграмі, Вайбері або Фейсбуку Opendatabot и написати “Державні компанії”. Про будь-які зміни на державних підприємствах відразу надходитиме повідомлення.

«Держпідприємства – це наша спільна власність. За нею треба наглядати», зазначив Дмитро Дубілет.  

Фото з відкритих інтернет-ресурсів