Новини
Всесвіт
За кордоном

Новий космічний телескоп NASA буде в рази потужніший за Хаббл


У мережі з'явилася інформація про новий космічному телескопі NASA, який повинен прийти на заміну легендарному Хаббл.

Фото: pixabay.com

Про це написали у виданні SlashGear..

Космічний телескоп «Хаббл» знаходиться на орбіті протягом десятиліть, і хоча він все ще надзвичайно корисний, він старіє, тож NASA готується замінити його. Новий телескоп «Роман» зможе отримувати зображення надглибоких полів, досліджуючи ділянку неба в 100 разів більшу, ніж здатний Хаббл.

За словами експертів, «новинка» буде в рази більш потужною, ніж попередник. Це дозволить «зібрати» мільйони галактик, зокрема й ті, що датуються лише декількома сотнями років після Великого вибуху. Ці спостереження допоможуть дослідженню в багатьох галузях науки, включаючи структуру та еволюцію Всесвіту. Вчені заявляють, що величезне поле зору, яке надасть «Роман», змінить гру і дозволить краще зрозуміти, де і коли відбувається формування зірок.

Фахівці NASA планують запустити новий космічний телескоп вже в 2025 році. Таким чином, новинка змінить легендарного попередника через 35 років після його запуску.

Як повідомляв «Погляд», NASA також працює над новим телескопом для захисту землян від астероїдів.

Також пропонуємо вам пглянути на топ-10 знімків телескопа Хаббл за останні 30 років.

Нагадаємо, вчора SpaceX успішно запустила ракету з рекордною кількістю супутників.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.