#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Ірпінь
Київщина-суспільство

Новий керівник ірпінської поліції – Олександр Малоголовий

19.02.2021 Колосенко Віктор 0

Очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов у Ірпені представив особовому складу місцевого відділення Бучанського районного управління поліції нового керівника – Олександра Малоголового.

18 лютого Нєбитов разом із начальником Бучанського районного управління поліції Андрієм Ткачем зустрілися з працівниками відділу поліції №2 (м. Ірпінь) Бучанського РУП.

Як повідомляє Бучанське райуправління поліції на своїй сторінці у Фейсбуці, він представив особовому складу нового керівника.

На цій посаді виконуватиме обов'язки підполковник поліції Олександр Малоголовий. Із декларацією про його майновий стан і доходи можна ознайомитися тут.

Дружина посадовця – Олеся Малоголова – науковий співробітник наукової лабораторії з проблем психологічного забезпечення та психофізіологічних досліджень ННІЗДН Національної академії внутрішніх справ, кандидат юридичних наук, майор поліції.

Також стало відомо, що Ірпінь – це друге місто на Київщині, де почала працювати спеціальна група реагування на домашнє насильство.

Ми розповідали, що у лютому минулого року ірпінську поліцію очолив Валерій Євтушенко, який до цього був керівником Києво-Святошинського відділу поліції. Як стало відомо, він тепер керуватиме васильківськими поліцейськими.

Свого часу керівник Ірпінського ВП Валерій Євтушенко клопотав про припинення роботи в Ірпені скандального розважального закладу «CenTraL» або обмеження часу його роботи та продажу алкогольних напоїв.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.