#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина

Новий баян та ремонт дороги: на що тратить гроші Студениківська ОТГ

14.02.2020 Оксана Кириленко 0

 У 2019-му році на потреби громади села Козлів, що входить до Студениківської ОТГ, Переяславщина, витрачено майже три мільйони (2 млн.706 тис. грн.).

Що це фантастична цифра для села заявив його староста Григорій Миколайович Кобялко під час спільного звіту голови громади та депутатів. 

Гроші пішли на: асфальтування вулиць, ремонт ФАПу, заміну вікон у клубі, вбрання сцени, забезпечення музичною апаратурою, новий баян керівнику колективу та костюми учасникам художньої самодіяльності, встановили відеоспостереження, відремонтували вуличне освітлення, облаштували ритуальне приміщення на місцевому кладовищі. У планах цього року асфальтування вулиць Жулі та Майдан.

«Я закликаю жителів залишатися на селі, а ми будемо робити все для того, щоб забезпечити комфортними умовами життя і по можливості роботою», - підсумував Григорій Миколайович.

Також зі звітом про свою роботу виступила депутат сільської ради Лариса Василівна Сєдіна. Серед пропозицій до реалізації насамперед бювет, який буде забезпечувати якісною питною водою жителів села. Також до планів облаштування вулиць додалися цілий ряд інших вулиць, з тим, щоб впродовж п’яти наступних років заасфальтувати всі вулиці села.