Новорічні майстер-класи від Вишгородських поліцейських
«Орнамент для ялинки»: правоохоронці разом з дітьми виготовляли новорічні прикраси.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/Pol1.jpg)
У передноворічні дні ювенальні поліцейські вирішили провести для дітвори творчі заняття, які додадуть святкового настрою і допоможуть зробити ялинку барвистішою і веселішою.
«Яскраві новорічні прикраси для ялинки, виготовили діти та поліцейські у межах соціально-патріотичної акції «Орнамент для ялинки». До флешмобу ювенальні поліцейські Вишгородщини залучили школярів в місті та в районі, а також хлопчиків і дівчаток з дитячого будинку «Любисток». Разом з малечею правоохоронці розмальовували прикраси для ялинки, оздоблюючи їх не тільки українським орнаментом, а й поліцейською символікою», - повідомив Вишгородський відділ поліції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/Pol2.jpg)
Заняття проходили творчо й цікаво.
А найкращі іграшки діти разом з правоохоронцями відправили до Києва. Їх вирішили подарувати для прикрашання новорічної ялинки Національної поліції України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/Pol3.jpg)
Як повідомляв «Погляд», учням старших класів дадуть можливість обирати шкільні предмети.
Також «Погляд» інформував, що вихованці Ірпінської школи мистецтв – лауреати трьох міжнародних фестивалів.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.