#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Біла Церква
Суспільство

Новий ЦНАП у Білій Церкві зможе обслуговувати понад 220 тисяч громадян

13.01.2022
Загальна вартість проєкту центру адмінпослуг у Білій Церкві складає майже 93 мільйони гривень.

Новий ЦНАП у Білій Церкві зможе обслуговувати понад 220 тисяч громадян - зображення

Про це, посилаючись на першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Дмитра Назаренка, повідомила пресслужба КОДА.

ЦНАП у Білій Церкві будуть в рамках програми «Велике будівництво». Наразі на об’єкті на 100% виконані підготовчі та демонтажні роботи та заміна вікон, на 90% – утеплення фасаду та покрівлі.

Працюватиме новий ЦНАП у форматі "прозорого офісу" і зможе надавати послуги понад 220 тисячам осіб.

"Минулого року ми розпочали на Київщині реалізацію масштабного проєкту – створення ЦНАПу в Білій Церкві. Це економічно-соціальний об’єкт, який реконструюється у рамках "Великого будівництва". І він матиме такі потужності, щоб охопити послугами всіх жителів Білоцерківського району. Йдеться про понад 220 тисяч осіб і більш ніж 20 тисяч місцевих підприємців", – підкреслив Назаренко.

Щодо стадії будівництва, натепер будівельники проводять роботи з підсилення по поверхах будівлі. Дату відкриття ЦНАПу поки не повідомляють.

Нагадаємо, депутати Ставищенської сільради розширили перелік послуг, який мешканці територіальної громади можуть отримати у місцевому ЦНАПі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.